شبي يک هواپيماي دو موتوره در اسمان نيوجرسي پرواز ميکرد که ناگهان دستگاه مولد اکسيژن ان با صداي مهيبي منفجر شد. هواپيما پنج سرنشين داشت.

1.خلبان

2.دالايي لاما (برنده صلح نوبل)

3. شکيل اونيل (بازيکن بسکتبال مشهور در امريکا)

4. بيل گيتس (طراح و رئيس سابق مايکروسافت)

و يک جوان کم سن و سال.

هواپيما داشت سقوط ميکرد که خلبان وارد قسمت مسافران شد و گفت: اقايون هواپيما دارد سقوط ميکند 

ما فقط 4 چتر نجات داريم .که يکي هم مال من است. 

بعد در هواپيما را باز کرد و با چتر نجاتش بيرون پريد.

بعد از خلبان شکيل اونيل از جا پريد. و گفت : اقايان من مشهور ترين ورزشکار دنيا هستم. جهان به ورزشکار هاي بزرگ واقعا احتياج دارد .پس يکي از اين چتر ها به من ميرسد.

بعد يکي از سه چتر باقي مانده را برداشت و خودش را از در هواپيما به بيرون پرت کرد.

در همين موقع بيل گيتس با دستپاچگي از جا بلند شد و با حالت التماس وار گفت : اقايان من باهوش ترين ادم روي کره زمين هستم. دنيا به ادم هاي باهوش احتياج دارد .ان وقت بسته اي را برداشت و از هواپيما بيرون جست.

حالا فقط يک چتر باقي مانده بود. دالايي لاما و جوان کم سن و سال نگاهي به همديگر کردند اما چيزي نگفتند بالاخره دالايي لاما به حرف امد و گفت : پسرم من عمر خودم را کرده ام و شيريني زندگي را چشيده ام ولي تو هنوز جوان هستي چتر نجات را بردار و بيرون برو من در هواپيما مي مانم اما جوان کم سن و سال با خونسردي لبخندي زد و گفت : غصه نخور پدر جان ما اکنون دو تا چتر نجات داريم چون باهوش ترين ادم روي کره زمين اشتباهي کوله پشتي مرا برداشت و بيرون پريد.

http://enshanoohom.blogfa.com/post/4

چگونه کتاب درسي را مطالعه کنيم؟

نکات حياتي در برنامه ريزي درسي

راهکارهاي افزايش انگيزه براي درس خواندن

انشاي صفحه 104....نهم...فعاليت نگارشي...

انشا درباره يک روز از کلاس

چتر ,هواپيما ,ترين ,بيرون ,باهوش ,ادم ,و گفت ,سن و ,و سال ,کم سن ,جوان کم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب علمي تخيلي درباره ديجيتال avaj میکروپولیس مجید عزیزی کتابخانه عمومی شهید شهریاری قشلاق ملارد sami15 دنیای مجازی قوم قاهر خلج Payannameh زنگ انشاء فلوکس فايل